Tagasiside

Kohtumine meditsiiniõe Jelena Kistritsaga.

Ma tunnen teie hoolitsust patsientide eest isegi kodus olles. Enam ei taha isegi ette kujutada, et mu elu mööduks ja ma ei oleks tutvunud keskusega „Uus Algus“ ja selle vaimustava tervise taastamise programmiga. Tahan öelda rohkem: mul on kahju nendest inimestest, kes oma elu jooksul ei saa teiega tuttavaks, ega kuule teist midagi- see on võrdväärne sellega, et nad oma elus pole midagi näinud. Tulin keskusesse naissuguhormoonide funktsioneerimise probleemiga. Peale programmi läbimist verejooksud lõppesid ning lisaks kõik laabus ilma operatsioonita. Seda tänu tervise taastamise kursusele „Uus Algus“. Ma elan elus kõike väga läbi ja muretsen kõige pärast ja tihti olen seetõttu tujust ära ning sisimas hingeliselt alalõpmata väsinud. Nüüd olen kõige sellega hakkama saanud, mind on väga aidanud Estri loengud. Iga psühholoog jääks relvituks ja tema abi poleks enam vaja, kui inimesed kuuleksid neid lootust andvaid loenguid. Peale tervisetaastamise kursuse läbimist inimene õpib, kuidas olla õnnelik ja tänulik selle elu eest, mille on saanud, kasvõi juba sellepärast, et ta võib kohtuda päikesetõusuga ja tutvuda „Uue Algusega“. Ma olen tänulik, et mul oli võimalus olla teiega. Suur tänu kõige eest.

Lugupidamisega Jelena Kistritsa.

Jelena Kistrica

Me koos abikaasaga elame Jekaterinburis, Uuralis, meie nimed on Alevtina ja Vassili Lebedevid.

Saatus tõi meid Eestisse tervise taastamise gruppi „Uus Algus“, kus veetsime kaks nädalat ja tutvusime õnneliku elu peamiste printsiipidega. Tahame jagada teavet kõikidega, kes võivad meid kuulda. Meie elu kvaliteet tõusis märgatavalt kõigis näitajates peale delikatesside ja gastronoomiliste liialduste väljajätmist meie elust,mis ei too mingit kasu inimese tervisele, vaid oluliselt kahandas meie pere väljaminekuid. Mida lihtsam on toit, seda vastuvõetavam on ta organismile. Kõik, mida õnnelikuks eluks vajame on meile juba ette määratud tervisliku elu seadustega. Vajame tarkust valikute tegemiseks.Oma lõpliku otsuse valikutes teeb siiski inimene ise. Õige valiku jaoks vajame tarka abi õigete teadmiste näol. Õige toitumine, joogivee kasutamise režiim, aktiivne eluviis, positiivne mõtlemine, armastus inimeste vastu, hoolitsemine nende eest, annavad inimesele lõpmatu elurõõmu ja rahulduse tunde.

Kogu minu viibimise ajal keskuses olime ümbritsetud hoolitsuse ja armastusega meist igaühe suhtes.

Külastage tervise taastamise programmi „Uus Algus“ ja me oleme veendunud – Te avastate enda jaoks täiesti uue, tõelise ja imeliselt kauni maailma.

Perekond Lebedevid.

Alevtina and Vasilyi Lebedev

2014. aasta oktoobris sain Jumalalt suure kingituse – viibida Eesti sanatooriumis Uus Algus. Sain sellest kohast teada juba 6 aastat tagasi, kui Ester Lietuvietis käis Nižni Novgorodis inimese vaimsest ja füüsilisest tervisest seminare korraldamas. Sanatooriumist kuulsin palju suurepäraseid sõnu oma sõpradelt, kes olid seal varem käinud, ja oma mõtetes kujutlesin juba, et mulle hakkab seal meeldima. Aga tegelikkus ületas kõik ootused. Seal polnud lihtsalt hea, vaid uskumatult imeline. See on muinasjutt, mis sai mulle osaks need kolm nädalat. Kõik, mis mind ümbritses, kinkis mulle rahu, rõõmu ja lohutust

Sellisest lahkusest, hoolivusest, õrnusest, iga töötaja siirast osavõtlikkusest läks süda soojaks. Tundsin end sellise pere liikmena, kus igaüks muretseb su pärast ja palvetab su vajaduste eest. Kõik oli kõrgemal tasemel: elutingimused, vapustavalt maitsev, mitmekesine ja kasulik toit, ravimeetodid, suurepärane bassein ja saunad ning ratsutamiskoolitus ja sõidud toredate hobustega, meeldejäävad ekskursioonid mööda Eesti ajaloolisi kohti. Igal ajal oli võimalus tennist mängida, rattaga sõita, metsaradadel kepikõndi teha.

Sanatooriumi asukoht on iseenesest suurepärane. Alatiseks jäävad meelde pikad jalutuskäigud mere äärde männimetsa käänulisi teid pidi. Mul oli õnn näha nii palju huvitavat. Kuid kõige hinnalisem kink oli minule isiklikult kuulata Ester Lietuvietise vaimulikke loenguid, mis aitasid mul näha evangeeliumi, Kristuse armastuse uut tahku, tõid mu südamesse rahu ja innustasid mind Jumalale lähedaseks saama. Olen Jumalale nii tänulik, et saan alustada uut elu koos Temaga, siiraste palvete eest, mis sündisid mu südames selles imelises kohas.

Hakkasin end paremini tundma mitte ainult hingeliselt, vaid ka füüsiliselt. Paljud terviseprobleemid on kadunud: unetus, valud südamepiirkonnast. Paranenud on nägemine ja meeleolu.

Loodan väga, et saan kunagi taas seal aega veeta! Tänan Jumalat selle eest, et sain selles imelises kohas viibida, ja tahan väljendada südamlikku tänu Ester Lietuvietisele, Natalja Holodovale, Valentina Tronile, Sergei Ljadnovile, Lailale ja igale töötajale armastuse, vastutulelikkuse ning täieliku pühendumise eest. Suur tänu teile!

Jelena Utkina

ostu- ja meelelahutuskeskuse Kolm Inglit produtsent

Tänan Issandat, et Ta õigel ajal, kui küsimus oli mu elus või surmas, mulle Ester Lietuvietise loenguid näitas!!!

Tänu neile loengutele hakkasin paranema mitte ainult füüsiliselt, vaid ka vaimselt! Seejärel oli Ta mu vastu armuline ja andis mulle võimaluse viibida selles tervisekeskuses Uus Algus, kus sain tunda Ta armastust, hoolt ja tervendavat väge!!!

See on tõeline paradiisinurgake, kus on õdusad toad, metsa- ja merelõhn, kaunis ümbrus, ülimaitsvad ja kasulikud hommiku-, lõuna- ja õhtusöögid, lõbusad väljasõidud basseini, jalutuskäigud, ekskursioonid, kiituselaulud Issandale ümber lõkke, aga mis peamine – seal on Jumal ise!!!

Suur tänu keskuse juhatajale Estrile ja kogu kollektiivile, kes teenib Jumalat ja meid! Hoidku teid kõiki Jumal ja halastagu teie peale! Jelena Loginova (Venemaa, Balakovo linn), mai 2016.

Jelena Loginova

Ma elan Valgevenes, Slutski linnas. Ma olen väga tänulik, et sain teada tervise taastamise programmist „Uus Algus“ ja sain võimaluse kursus läbida. Siin sain ma vastused paljudele küsimustele oma tervise kohta. Kuid kõige tähtsam, et minu seedimissüsteem taastus. Varem tundsin raskust maos. Nüüd valuaistingud taandusid, tekkis energia, omastatava toidu portsjonid suurenesid kuni terve inimese normini. Lugesin Helicobacter pylorist, kuid olin kindel, et minu haiguse põhjus ei ole temas, sest olin läbinud diagnostika oblasti haiglas, usaldades arstide arvamust saadud tulemuste kohta. Kuue aasta möödudes otsustasin uuesti diagnostika läbida. Olin üllatunud: mitu aastat järjest bakter paljunes samal ajal,kui mina otsisin teisi haiguse põhjuseid. Õige põhjus oli leitud. Minu enesetunne enne ja pärast „Uue Alguse programmi läbimist on erinevad nagu taevas ja maa.

Sain toitumise- ja taastumise alased soovitused, mille järgimise ja täitmise järel tunnen ennast iga päevaga aina paremini ja paremini. Taimede õitsemise ajal on mul tavaliselt olnud allergiahood, kuid 2014 aasta suvel need reaktsioonid oluliselt vähenesid ja ilmnesid vaid mõnel korral. Ma usun, et kõik on parandatav ja ei ole midagi võimatut sellele, kes on sõnakuulelik ja võtab vältimatud muudatused oma ellu vastu.

Kuulates ja täites me võidame.

Natalia Poltavec

See on lugu Nadežda Arefjevast Sankt Peterburist, kellele meedikud diagnoosisid mitmed krooniliste haigused, mida on võimatu välja ravida ning neist vabaneda, kuna tema vanus oli juba 76 aastat. Kuid peale keskuse „Uus Algus“ külastamist ja programmi läbimist osutus kõik vastupidiseks- need haigused taandusid: sapipõie põletik, bakteriaalne neerupõletik,kõrgvererõhutõbi, tursed jalgades, unetus. Igas vanuses on igaühel lootus taastumiseks, kui mitte täielikuks, siis kindlasti olukorra kergendamiseks ja parandamiseks

Ärge kaotage lootust !

Nadezhda Arefieva

Kuivõrd suur on halastus ja arm, mille osaliseks ma sain peale tervise taastamise kursuse „Uus Algus“ läbimist. Tugevad valud ja visiit arsti juurde lõppesid kohtuotsusega – müoom, vaatamata sellele, et olin taimetoitlane. Kohe tekkis hirm ja küsimus: mida teha ? Mul on ju allergia kõikide valuvaigistite vastu. Kuuldes terviseprogrammist „Uus Algus“, tekkis lootus ja leppimine olukorraga. Läbides „Uue alguse“ kursuse kohapeal, sain abi. Peale kursust, õigete toitainete ja looduslike elementide kasutamist – uus ultraheli. Arsti hääl kõlas – müoom on praktiliselt kadunud. Ei lõpeta imestamist, et selline taastumine on võimalik, kui usud armastusse ja tervenemisse. Hirm kaob – ei olegi parandamatuid haigusi nende jaoks, kes soovivad ja võtavad oma ellu vastu hädavajalikud ja vältimatud muudatused.

Jelena Uglovskaja

Olen ärinaine, mul on palju projekte ja kohtumisi. Lisaaega mul ei ole. Sellepärast kuuluvad minu elustiili restoranid, ärikohtumised, kiirtoit, coca-cola, kohv jne. Tuli suur väsimus, algas kilpnäärme haigestumine ja tekkis aneemia. Ma olen praegu väga tänulik oma sõpradele, kes mulle soovitasid keskuse „Uus Algus“ külastamist ja olen tänulik nende päevade eest, mis said veedetud keskuses „Uus Algus“. Uus algus astus minu ellu. Päevad Eestis, see ei ole ainult meri, värske õhk ja mets, vaid ka abi mõistmises, kuidas edasi elada kaua ja õnnelikult. Toitumine, see on eraldi teadus.

Oma mõistusega ma sain aru, et elan halvasti, valikuteta, kuid puudus selline suunav sõrm, mis osutaks sellele, mida pole vaja! Ma teadsin, et jätan halvad asjad kunagi maha ja olen tänulik, et see juhtus just nüüd, kui minu organism ei ole veel lõplikult kahjustunud ja hävinud. Arvasin, et ei suuda neid muudatusi teostada, kuid kui sõitsin kohale, siis nägin laual väga mitmekesist valikut, nii et võis isegi liiga palju süüa. Toit osutus kergeks ja maitsvaks. Kadus ka pidev vajadus toidu ja vahepalade järele, samas kui enne sõin ma ka öösiti. Nüüd söön kolm korda päevas ja see on piisav. Tuli rahu. Ma avastasin siin ka vee joomise, mis on meile vajalik nagu lilledelegi. Mulle hakkasid maitsema Uue Alguse kommid, erilised saiakesed ja isegi taimsed šašlõkid – kõik on olema, kuid teistsugustest naturaalsetest toitainetest. Ma sain teada, et looduses on olemas looduslikud magusad ained, mis asendavad suhkrut. Võin isegi oma lemmikuid hamburgereid teha, ainult tervislikult, natuke testmoodi. Peale kahenädalast kursust sai isegi visuaalselt märgatavaks, et sõlm minu kilpnäärmel vähenes. Nahk hiilgab ja pole vaja mingeid kosmeetilisi protseduure, mida enne tegin. Olen tunnistuseks teistele,nad näevad, kuidas kõik on paremuse poole nihkunud – kui noorust kauaks ajaks säilitada – võib-olla siis hakkavad ka teised seda soovima

Meie patsiendi tunnistus